המדריך המלא לרכישת תכשיטים

תכשיטים הם אחד המוצרים המבוקשים ביותר הן על ידי נשים והן על ידי גברים, מעבר להיות המוצר פריט דקורטיבי, הוא משמש כסמל סטטוס, כסמל חברתי, כסמל למחויבות, כביטוי לאהבה וכדומה, רכישת תכשיטים היא משימה מורכבת כאשר מדובר בבחירה מתוך מגוון רחב של דגמים, צבעים, אופנות ועיצובים, המדריך הבא יסייע לכם לבחור את התכשיטים שמתאימים לכם ביותר לכיס ולטעם האישי.

שלב 1 – הגדרות צרכים

השלב הראשון בבחירת תכשיטים הוא שלב הגדרות הצרכים, תכשיטים הם שם כולל למגוון רחב של מוצרים החל מטבעות ועד לשרשראות וצמידים, הגדרת הצורך והפריט המבוקש תסייע לצמצם את רשימת האפשרויות לרשימה שניתן לבחור ממנה ותהפוך את הבחירה להרבה יותר מושכלת, את הגדרת הצרכים יש לעשות לפי המטרה שלשמה נרכש התכשיט, לשימוש עצמי או כמתנה, סוג התכשיט, שרשרת, צמיד, טבעת אירוסין וכדומה, סגנון כללי מבוקש וצבע התכשיט.

שלב 2 – הגדרת התקציב

תכשיטים נעים על טווח רחב מאוד של מחירים, המחירים נגזרים מהמרכיבים השונים של התכשיטים שיכולים להעלות את מחיר התכשיט לרמה גבוהה מאוד, תכשיטים המורכבים מיהלומים למשל הם תכשיטים שנחשבים מאוד יקרים וכן תכשיטים המשובצים באבנים טובות אחרות או בפנינים נדירות או יהלומי מעבדה נחשבים זולים יותר, הגדרת התקציב מראש תאפשר להתרכז ברמת מחירים מסוימת ולהגביל את כמות האבנים על התכשיט או המחיר שלו.

קטלוג טבעות אירוסין ותכשיטי יהלומים במבצע!

שלב 3 – בחירת עיצוב מבוקש

תכשיטים מעוצבים הם טרנדיים מאוד, נכון להיום קיימים מעצבים אישיים המעצבים את התכשיטים ספציפית ללקוח, בחירת העיצוב של כעיצוב אישי או עיצוב קלאסי ואפילו הגדרה של מעצב מסויים יכול לסייע לבחור תכשיטים שעונים על הטעם האישי של מקבל התכשיט.

שלב 4 – רכישת תכשיטים מחנות מוכרת

האיכות של התכשיטים חשובה מאוד ולכן רק חנויות מוכרות שידועות כמוכרות תכשיטים אוטנטיים המורכבים ממתכות יקרות ואבנים טובות יכולה לסייע לבחירה נכונה ובטוחה של תכשיטים, לרוב, החנויות המוכרות תכשיטים ישתמשו בשיטות תמחור כמו שקילה של המתכת היקרה או שיבוץ של יהלומי מעבדה בהתאם לגודל ולרמת הליטוש שלהם, חנויות אלו הן חנויות מתמחות במכירת תכשיטים ויכולות לספק את המוצרים הטובים ביותר.

שלב 5 – החלפת תכשיטים או עיצוב מחדש

חנויות מתמחות מאפשרות להחליף תכשיטים ישנים בחדשים או לעצב מחדש תכשיטים על ידי שימוש בזהב שלהם או באבנים שלהן, אם ברשותכם תכשיטים ישנים שאתם רוצים להפוך לחדשים, תוכלו לעשות בהם שימוש ולעצב תכשיטים מודרניים כבקשתכם.

אוליי יעניין אותך גם: