למה יהלום צריך סמכות גמולוגית?

תעודה גמולוגית היא מסמך רשמי, המלווה כל יהלום, תכשיט יהלום, או אבן יקרה אחרת ומפרט את התכונות השונות של האבן היקרה. תעודה גמולוגית יכולה להיות מפורטת יותר, או פחות, אך בכל תעודה יופיעו מאפיינים ספציפיים: משקל האבן, צבע האבן ורמת הניקיון שלה.

חשוב להבין כי כל תכשיט יהלום מעבדה צריך להיות מלווה בתעודה גמולוגית, כדי לשמש הוכחה לאיכות האבן, בין אם מדובר על טבעת יהלומים, טבעת אירוסין זהב לבן, או טבעת אירוסין זהב צהוב, אך חשוב גם לדעת כי קיומה של תעודה גמולוגית לבדה, אינו מעיד על טיב היהלום ולכן חשוב לקנות רק ממקור אמין ובעל המלצות.

קונים תכשיטי יהלום? היזהרו מחיקויים!

באתר של תכשיטי ג'ולורי תמצאו רק תכשיטים עם תעודת גמולוגיה, המעידה על איכות ואמינות של האבנים היקרות, המשובצות במגוון גדול של טבעות אירוסין מכל הסוגים.
בין אם חשקה נפשכם ברכישת תכשיטי יהלומים עם יהלום אחד, טבעת יהלומים זהב לבן, או טבעת זהב צהוב, תוכלו למצוא את מבוקשכם אצלנו באתר, לבחור את הסגנון והעיצוב המתאים לכם ביותר ואפילו להזמין טבעת בעיצוב אישי. מלבד מגוון עשיר של עיצובים קלאסיים, מרשימים ויוקרתיים, תוכלו להיות רגועים ובטוחים – בידיעה שהתכשיט שלכם מגיע ממקור אמין ואף נושא איתו את התעודה המעידה על כך.

הדברים שחייבים לדעת לפני שקונים תכשיט יהלום

רמת הניקיון של היהלום היא פרט שחייבים לבדוק לפני שקונים יהלום. למה הכוונה? למעשה, הרוב המכריע של היהלומים בעולם (כ – 95%) נחשבים לא נקיים. משמעות הדבר היא כי קיימים בתוך היהלום חלקיקים רבים שלא התגבשו עד הסוף לכדי קריסטל אחד מושלם. גודלם של חלקיקים אלה, כמו גם השתקפותם והמיקום שלהם בתוך היהלום, הם שקובעים את רמת הניקיון של האבן. ככל שהחלקיקים גדולים יותר, כך יורד מחיר היהלום.

לצד רמת הניקיון של היהלום, חשוב לבדוק גם את טווח הצבעים שלו. זהו אחד הגורמים החשובים ביותר לבדיקה, לפני רכישת יהלום, שכן הוא זה המשפיע על טווח הצבעים שיקרין היהלום עם השתברות האור. יחד עם זאת, פעמים רבות דווקא יהלומים חסרי צבע הם הנחשקים ביותר. אז מה הצבע שלכם?

רכישה ודאית ואמינה של יהלומים נפלאים

בשוק הרחב והמגוון של תכשיטי יהלומי מעבדה, קיימים גם חיקויים רבים למרבה הצער, אך אצלנו באתר תכשיטי ג'ולורי תוכלו להיות רגועים. אנו שמנו לנו למטרה לספק לכם את היהלומים האיכותיים והמקוריים ביותר בנמצא ולשבץ אותם בתכשיטים יפיפיים, כדי שאתם תקבלו רק את הטוב ביותר.
אז אם אתם מחפשים טבעות משובצות יהלומים מקוריים, יפים ואיכותיים, בשיבוץ איכותי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, תכשיטי ג'ולורי היא הכתובת הנכונה עבורכם.
נשמח להעניק לכם שירות ולעמוד לרשותכם בכל שאלה, או בקשה. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור.